

Тележка інструментальна для автосервісу ВПС - 1 (зварна) 900(в)х750(ш)х460(гл)
- В наявності
- Код: ММ-00162
5 370 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полична візок ВПС - 1 (зварна) призначена для створення мобільних робочих місць у майстернях, станцій технічного обслуговування і промислових підприємств, а також перевезення різних вантажів.Візок переміщається на колесах діаметром - 100 мм. (2 - не поворотних, 2 - поворотних, 1 - з гальмом), що дозволяє легко маневрувати нею. Висота візка становить 900 мм. Візок серії ВПС має - 3 полиці, ручку для транспортування. Навантаження на полицю становить - 60 кг. Порошкове фарбування.
Великий асортимент промислової меблів - шафи метизні і інструментальні, візки для інструменту, лещата слюсарні і верстатні, тумби верстачные, тумби верстатні, модулі для пересувних мобільних СТО, робочі столи.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | УХЛ-МАШ |
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція | Суцільнозварна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Особливості | Повне висування скриньки, Замок для висувних ящиків, Наявність ручки для переміщення |
| Тип меблів | Візок інструментальний |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 900 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальне навантаження на полицю | 60 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина до, мм | 460 |
| Навантаження на полицю, кг | 60 |
| Покриття | Порошкове |
| Тип обладнання | Полична візок |
| Тип тумби | полиці-3 шт. |
| ширина, мм | до 750 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 370 ₴


