


Інструментальна візок PROFI ТУ-1 4М2С (6 висувних ящиків, бічна наважка) (905(в)х790(ш)х440(гл)
- В наявності
- Код: ММ-00149-PR
14 992 ₴
Інструментальна тумба PROFIТУ-1 4М2С призначена для обладнання мобільних робочих місць у фахових майстерень, станцій технічного обслуговування і промислових підприємств. Тумба переміщається на колесах (2 - не поворотних, 2 - поворотні з гальмом), що дозволяє легко маневрувати нею. Висота тумби становить 905 мм, що є оптимальною висотою для зручної роботи стоячи. Тумба серії ТУ-1 комплектується різною кількістю ящиків 3-х типорозмірів, має ручку для транспортування. Ящики на телескопических направляющих, что позволяет выдвигать их на 100% и запираются одним центральным замком. Нагрузка на ящик составляет - 30 кг. Верхняя крышка тумбы выполнена в виде лотка, который укомплектован маслобензостойким резиновым ковриком.
Тумба комплектуется:
М - выдвижной ящик высотой 81 мм (4 шт.)
С - выдвижной ящик высотой 164 мм (2 шт.)
Дополнительно тумба комплектуется: навесной коробкой, корзиной, держателем для сверл, держателем для инструмента, полотен -цедержателем, подставкой для ключей.
Великий асортимент промислової меблів - шафи метизні і інструментальні, візки для інструменту, лещата слюсарні і верстатні, тумби верстачные, тумби верстатні, модулі для пересувних мобільних СТО, робочі столи.
Додаткова комплектація (не входить у вартість):
- навісна коробка;
- навісна кошик;
- тримач для свердел;
- тримач для викруток;
- тримач для ключів;
- тримач.
Вартість додаткової комплектації розраховується окремо. Детальніше
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | УХЛ-МАШ |
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція | Суцільнозварна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Особливості | Повне висування скриньки, Замок для висувних ящиків, Наявність ручки для переміщення |
| Тип меблів | Візок інструментальний |
| Колір корпусу | Сірий |
| Колір фасаду | Сірий |
| Додаткові характеристики | |
| Висувний ящик | 6 шт. |
| Максимальне навантаження на висувний ящик | 30 кг |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 905 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Ширина | 790 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина до, мм | 440 |
| Тип обладнання | Інструментальна мобільна тумба |
| Тип тумби | ящики-6 шт. |
| ширина, мм | 790 |
- Ціна: 14 992 ₴


