Інструментальна візок WDS GARAGE призначена для організації мобільних робочих місць у майстернях, станціях технічного обслуговування, промислових підприємствах, а також для перевезення різних вантажів.Візок переміщається на колесах діаметром - 50мм (всі поворотні), що дозволяє легко маневрувати нею. Висота візка становить 980 мм Візок серії WDS GARAGE має 3 полички, ручку для транспортування. Навантаження на полицю становить - 33 кг. Порошкове фарбування.
Великий асортимент промислової меблів - шафи метизні і інструментальні, візки для інструменту, лещата слюсарні і верстатні, тумби верстачные, тумби верстатні, модулі для пересувних мобільних СТО, робочі столи.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Практик |
| Країна виробник | Болгарія |
| Колір корпусу | Синій |
| Колір фасаду | Сірий |
| Тип меблів | Візок інструментальний |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Конструкція | Суцільнозварна |
| Особливості | Наявність ручки для переміщення |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 772 мм |
| Глибина | 514 мм |
| Висота | 980 мм |
| Вага | 19.6 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальне навантаження на полицю | 60 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина до, мм | 460 |
| ширина, мм | до 750 |
| Покриття | Порошкове |
| Тип обладнання | Полична візок |
| Тип тумби | полиці-3 шт. |
| Навантаження на полицю, кг | 33 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 156 ₴


